Analizy finansowe

W zależności od Twoich potrzeb biuro MGH Wrocław przygotuje różnorodne analizy finansowe, wspomagające podejmowanie decyzji w firmie. Mogą to być analizy sprzedaży, szczegółowe analizy kosztów, płynności finansowej, analiza rozrachunków i innych płatności, obliczenia wraz z komentarzami ważnych wskaźników finansowych, jak również dowolne zestawienia danych księgowych.

Na Twoje życzenie sporządzamy również sprawozdania finansowe - czyli przedstawiamy wyniki finansowe firmy zgodnie z zasadami rachunkowości. Sporządza się je na koniec roku obrachunkowego lub dzień zamknięcia ksiąg wynikający z przepisów prawa podatkowego.

Analizy finansowe i sporządzanie sprawozdań finansowych przeprowadzamy w bardzo atrakcyjnych cenach. Jeśli interesują Cię konkretne stawki, skontaktuj się z nami:

tel: 71 328 78 25
e-mail:
biuro@mgh.pl

Uwaga: do skorzystania z naszych usług zapraszamy firmy z całej Polski. Szczególnie z Warszawy i okolic oraz firmy z udziałem kapitału zagranicznego. Przekonaj się, że sporządzanie analiz i sprawozdań finansowych nie musi być drogie i kłopotliwe!