Nasze uprawnienia

Biuro rachunkowe MGH Sp. z o.o. z Wrocławia jest kontynuacją Biuro rachunkowe MGH Wrocław to usługi na wysokim poziomie i w atrakcyjnych cenachdoświadczeń zawodowych zdobywanych od 1995 roku przez zespół dynamicznych, nowoczesnych dyplomowanych księgowych i prawników. Kwalifikacje zawodowe w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych zostały potwierdzone Świadectwem Kwalifikacyjnym Ministra Finansów Rzeczypospolitej Polskiej oraz dyplomami renomowanych uczelni ekonomicznych i uniwersytetów.

Kwalifikacje zawodowe naszych prawników są udokumentowane zdobytym wykształceniem, doświadczeniem oraz dyplomami Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego.

Spółka została zarejestrowana przez:

Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabryczna
Wydział VI Gospodarczy Rejestrowy
pod nr H 5353 w roku 1995
Numer KRS: 0000161951

Świadectwo kwalifikacji Ministerstwa Finansów - uprawniające do usługowego prowadzenia księgowości - nr 1683/96 posiada główny księgowy. Działalność w zakresie usług biura rachunkowego MGH Wrocław jest objęta ubezpieczeniem w PZU.

Jeśli masz jakieś pytania lub interesują Cię konkretne stawki na nasze usługi księgowe, skontaktuj się z nami:

tel: 71 328 78 25
e-mail:
biuro@mgh.pl

Uwaga: do skorzystania z usług naszego biura rachunkowego zapraszamy firmy z całej Polski. Szczególnie z Warszawy i okolic oraz firmy z udziałem kapitału zagranicznego. Przekonaj się, że wysoka jakość usług nie musi być droga!